eelistatuim tarkvara arenduspartner Põhjamaades kasvavatele ükssarvikutele

me loome

 1. Tarkvaraarendus

  Tarkvaraarendus

  Saame aru - tarkvaraarendus võib olla keeruline. See on koht, kus me saame aidata. Meil on meeskonnad, kes naudivad ideede ellu viimist. Kas vajate lihtsat toodet või keerulist hajusate mikroteenuste arhitektuuri, oleme Teie jaoks olemas. Me keskendume lahendustele, mis töötavad sujuvalt ja aitavad Teie äril kasvada.

 2. Pilvetehnoloogia

  Pilvetehnoloogia

  Pilv võib olla segadusttekitav – selles on palju mõttekohti. Olenemata sellest, kas viite oma äri esimest korda pilve või proovite olemasolevat parendada, oleme siin, et aidata. Oleme aidanud nii suurtel kui ka väikestel ettevõtetel pilve võimsust ära kasutada, tehes platvormi tõhusamaks ja kuluefektiivsemaks.

 3. Analüüs & tooteavastus

  Analüüs & tooteavastus

  Mõnikord on kõige raskem just alustamine või teadmine, millises suunas liikuda. Just siin tuleb mängu meie analüüs ja tooteavastus – käime läbi kõik detailid, analüüsime, mis on oluline ja aitame teil täpselt kindlaks teha, mida Teie kliendid soovivad ja vajavad. Olenemata sellest, kas alustate nullist või täiendate olemasolevat ideed, näitame selget teed su toote edule.


meie kliendid

 1. Brighter

me kirjutame