arendame tarkvara mis viib
teie äriideed ellu

meie lugu

Agiilsusest üksi ei piisa - me tahame olla #superagile. Oleme loonud unikaalse raamistiku skaleeritavate meeskondade ja tarkvara jaoks. #superagile ühendab tipptasemel tehnoloogia agiilsete põhimõtetega, millele lisame omalt poolt kasvule suunatud mõtteviisi. #superagile annab innovatsioonile jõu, pöörates tähelepanu õigele asjale õigel ajal. See on meie tee.

 1. 2012 jaanuar

  Concise Systems OÜ on sündinud

  asutajateks olid neli kursavenda, kes alustasid koheselt koostööd EasyParkiga

 2. 2016 veebruar

  25 fantastilist inimest

  neli aastat pärast algust on meid juba 25

 3. 2016 märts

  alustame koostööd Brighteriga

  kestab veenvalt veel tänagi

 4. 2017 november

  uue kliendina alustab meiega koostööd Swedbank

  ka see on jätkuv tänaseni

 5. 2018 oktoober

  50 entusiastliku inimest

  kahe aastaga oleme kasvanud kaks korda suuremaks ja meid on kokku juba 50 Conciserit

 6. 2019 jaanuar

  #superagile mõtteviisi sünd

  kõik - kõik on uus, jaanuarikuus, 10. kuupäeval saab alguse #superagile raamistik

 7. 2021 jaanuar

  #superagile raamat

  täiendused, parandused, korrektuurid ja täpsustused - #superagile saab raamatuks, loe ka sina: https://concise.ee/superagile-ebook

 8. 2021 märts

  #superagile äpp

  #superagile pole ainult mõtteviis või raamat, see on ka sinu parim sõber retrode läbiviimisel, lae äpp alla ja proovi järele

 9. 2021 juuni

  Concise kiirendi

  häkaton 25 startupi vahel, et võita Concise’i tugi oma toote arenduseks

 10. 2021 august

  100 pühendunud inimest

  kolm aastat pärast poole sajandi suuruseks kasvamist, on Concise pere tänaseks juba 100

 11. 2021 september

  Fairmus häkaton

  uue koostöö alguseks pole midagi vägevamat, kui 30 inimest kinni saarel, 36 tundi, üheskoos midagi maagilist loomas (jah, meid tõepoolest külastas ka president Toomas Hendrik Ilves maabudes tööplatsime oma helikopteriga)

 12. 2022 aprill

  Katre Vahtra ühines Concisega

  uued väljakutsed uue tegevjuhiga


meie väärtused

 1. meeskonnatöö

  meeskonnatöö

  Me usume et tervik on suurem kui selle osade summa või lihtsamalt, 2+2=10. Parim meeskonnatöö ei sünni iseenesest, sest inimesed kes istuvad samas ruumis, ei tähenda veel meeskonnatööd. Vaja on ka tiimiliikmete vahel psühholoogilist turvatunnet ja üksteise mõistmist.

 2. pühendumine

  pühendumine

  Meie tehnoloogiajuht Mikk Soone on öelnud, et põhjusega leidub fraasis „git commit“ sõna commit. Koodi eest tuleb võtta vastutus. Meil on kohustus kontrollida, kas kood töötab lõppkasutajate jaoks sujuvalt ja loob oodatud. Me usume, et iga meie arendaja võtab oma koodi eest täieliku vastutuse.

 3. töökirg

  töökirg

  Kirg on #superagile kultuuris oluline osa, sest see on aluseks ka meie teistele väärtustele – meeskonnatöö, loovus, innovatsioon ja pühendumine. Kirg tähendab, et sa hoolid sellest, mida teed ja see toob sulle rõõmu. See on osa teekonnast nii enesearengu kui ka äri edu suunas. Uute Conciserite palkamisel ei otsi me enne kõike konkreetse tehnoloogia kogemust, vaid pigem ootame just kirge, et luua maailma muutvaid tooteid.

 4. loovus

  loovus

  Me usume pidevasse enesearengusse, uute tehnoloogiate katsetamisse ja tahame toote omanikult alati aru saada, et “miks” nende toode eksisteerib. Me otsime pidevalt uusi lahendusi ja usume iseseisvatesse tiimidesse, kes võtavad loodud toote oma vastutuse alla. Just sellel põhjusel ei ole Concise’is projektijuhte, vaid tootejuhid. Me võtame aega, et mõista toodet ja olla loovad selle arenduses.

 5. innovatsioon

  innovatsioon

  Innovatsioon on kõikjal meie ümber! See ei pea olema lõpplahendus, vaid see võib eksisteerida ka protsessides, ärimudelites või näiteks isegi digitaalse turunduse viisis. Pidev koostöö ja usaldus on eduka partnerluse võti. Innovatsioon vajab meeskonnatööd, sest ilma usalduseta ei saa olla loov.


meie juhtkond

 • Katre Vahtra

  Katre Vahtra

  CEO
 • Mikk Soone

  Mikk Soone

  CTO